1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
  • Huzurevi & Hasta Bakımevi
  • Özel Hasta Bakım Huzurevi
  • Devlet Destekli Hasta Bakım

Huzurevi & Hasta Bakımevi

antalya hasta bakım merkezi Personelimiz; son derece güler yüzlü olup, ciddi bir tecrübe sahibidirler. Hastalarının ihtiyaçlarını ve bakım gereksinimlerini doğru bir şekilde tespit ederler. Planlı ve düzenli bir şekilde tüm hemşirelik gereksinimlerini uygularlar.

Hemşirelik hizmetleri arzu edilen saat dilimlerine göre 8 saat, 12 saat ve 24 saat olarak gerek kısa zaman dilimleri gerekse de uzun zaman dilimleri şeklinde düzenli hemşire viziteleri şeklinde gerçekleştirilir.

Özel Hasta Bakım Huzurevi

huzurlu yaşam Merkezimiz 19 yaş üzeri Zihinsel ve bedensel tüm bakıma muhtaç bireyleri kabul etmekteyiz. Merkezimizde engelli bireyin bakıma yönelik olarak kişisel bakım hizmetleri ve psiko-sosyal destek hizmetleri verilmektedir.

Bu kapsamda bakıma muhtaç bireylerin kurumumuza adaptasyonlarının sağlanması,sosyal aktiviteler içerisinde yaşamasına ilişkin etkinlikler düzenlenmesidir.

Devlet Destekli Hasta Bakım

özel hasta bakımMerkezimizde yemek hizmetlerimiz diyetisyen eşliğinde kendi mutfağımızda hazırlanmaktadır. 3 ana 2 ara öğün servisimiz vardır.Merkezimizde bulunan engellilerimizin her türlü kişisel bakım hizmetleri alanlarında uzman olan sertifikalı geriatri bakım elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

24 saat hizmet veren bakım elemanlarımız engellinin tüm kişisel bakımında ve beslenmesinde yardımcı olmaktadır.

Previous
Next

hasta,bakım merkezi, huzurevi, antalya huzurevi, devlet destekli huzurevi, devlet destekli hasta bakımevi, yatalak hasta, bakımevi, özel bakımevi, yatalak hasta bakımı, huzurlu yaşam antalya, bakım, hastalar, yatılı, yatalak, hastalık, alzheimer, modern, demans, merkezi, özel, yaşlı, bilgi, antalya, parkinson, şizofreni, bakımevi, bakim, bakım evi, bakım merkezi, yaşlılık, özürlü, engelli, en iyi huzurevi, en iyi hasta bakımevi, özel hasta bakımı, engelli hasta bakımevi, özürlü hasta bakım, yaşlı bakımevi hasta,bakım merkezi, huzurevleri, antalya huzurevleri, devlet destekli huzurevi, devlet destekli hasta bakımevi, yatalak hasta, bakımevi, özel bakımevi, yatalak hasta bakımı, huzurlu yaşam antalya, bakım, hastalar, yatılı, yatalak, hastalık, alzheimer, modern, demans, merkezi, özel, yaşlı, bilgi, antalya, parkinson, şizofreni, bakımevi, bakim, bakım evi, bakım merkezi, yaşlılık, özürlü, engelli, en iyi huzurevi, en iyi hasta bakımevi, özel hasta bakımı, engelli hasta bakımevi, özürlü hasta bakım, yaşlı bakımevi antalya huzurevleri antalya huzurevleri antalya huzurevleri antalya huzurevleri doktor nuray dursun, dr nuray dursun

Hangi Hastalara Hizmet Veriyoruz ... !

yatalak hasta bakım evi

Kronik Nörolojik Hastalar

Alzheimer, Demans, Parkinson ve Felç olan hastalar.

Özel hasta bakımevi

Onkoloji Hastaları

Terminal dönemdeki Onkoloji hastalığı olan kişilere

huzurlu yaşam hastanesi

Hipoksik Ensefalopati

( Oksijensiz kalmış beyin ) nedeniyle kendi öz bakımını yapamayan hastalar.

huzurlu yaşam özel hasta merkezi antalya

Kas Hastaları

Malnütrisyon, Malabsorpsiyon nedeniyle Parentenal ( Damar ) veya Enteral ( Peg, Nazogastrik ) ile beslenmesi gerekenler.

antalya huzurlu yaşam bakımevi

Kronik Solunum Yetmezliği

Home Ventilatörüne ( Ev Solunum Cihazı ) ihtiyacı olan hastalar.

www.huzurluyasam.com

Organ Yetmezliği

Organ yetmezliği nedeniyle evde dializ hizmeti alan hastalar.

Hasta Bakım ve Huzurevi Hizmetlerinde Sizinleyiz ... !

antalya hasta bakım

Huzurlu Yaşam Antalya - Özel Hasta Bakım Evi

Antalya Huzurlu Yaşam’da kalan konuklarımızın tüm bakımları, hastabakıcılarımız tarafından sağlanır. Konuklarımızın kendi başlarına yapabildikleri yaşamsal faaliyetlere, risk içermediği müddetçe, müsaade edilir.Hastabakıcılarımız, konuklarımızın kendilerine yetemediği yerde devreye girerek yaşam kalitesini yükseltirler. 

özel hasta bakım merkezi

Yatağa Bağımlı Hasta Bakımı - Antalya Huzurevi

Gerek hastane sonrası nekahet dönemi bakımı, gerekse kronik olarak yatağa bağımlı olan konuklarımızın, profesyonel olarak verilmesi gereken hizmet ve bakımlarının tamamı kurumumuzda yapılmaktadır. Kurumumuza gelen ve yatak yarası mevcut olan hastalarımızın tedavileri sırasında ihtiyaç duyulan Detaylar...

hasta bakım merkezi antalya

Devlet Destekli Hasta Bakım Merkezi ve Huzurevi

Merkezimiz 19 yaş üzeri Zihinsel ve bedensel tüm bakıma muhtaç bireyleri kabul etmektedir.Merkezimizde engelli bireyin bakıma yönelik olarak kişisel bakım hizmetleri ve psiko-sosyal destek hizmetleri verilmektedir.Bu kapsamda bakıma muhtaç bireylerin kurumumuza adaptasyonlarının sağlanması,sosyal aktiviteler içerisinde yaşamasına ilişkin etkinlikler düzenlenmesidir.

Kısa Bilgiler

Bakım Hizmetleri Ücretleri

Devlet Tarafından veya Özürlünün Ailesi Tarafından Karşılanmaktadır. Size Uygun Olanını Bulmak İçin İletişim Bilgilerimiz...

Son Dönem Hasta Bakımı

Son dönem hasta bakımı programı, tıbbın hayat sürecini uzatamadığı durumlarda, acıyı ve semptomları kontrol ederek, son dönemini yaşayan hastanın bu zor zamanlarını  daha rahat ve güvenli bir şekilde geçirmesine yardımcı olur. Devamı ...

Hasta Hakları Yönetmeliği

Resmi Gazete, Tarih: 01.08.1998; Sayı: 23420

1- Bu Yönetmelik; temel insan haklarının sağlık hizmetleri sahasındaki yansıması olan ve  Detayları ....


Huzurlu Yaşam Özel Hasta Bakım ve Huzurevi Hizmetleri Antalya ...!

bakımevi

hastaevi

  • antalya hasta bakım evi slayt
  • huzurevi antalya
Facebookta Takip Et
Twitterde Takip Et